nahoru

Zemanův poradce si chodil do H-Systemu pro peníze. Platilo se i ČSSD, je to doložené, tvrdí soudce

Čestmír Strakatý, info.cz26. července 2018 • 14:20
1080p720p360p
Zemanovu poradci jsme chtěli volat záchranku, peníze H-Systému šly i ČSSD, říká soudce Kydalka
• video: 
INFO.CZ

Sebevraždy, psychické problémy, mozkové příhody. Soudci Městského soudu v Praze Kamilu Kydalkovi, který roky řešil kauzu H-System, je poškozených líto. Měli ale podle něj vědět, jak celá věc dopadne. Vystěhování několika desítek rodin a prodej domů prý dá šanci zbytku poškozených aspoň na nějaké odškodnění. 

Prezident Miloš Zeman podle Kydalky v kauze nic udělat nemůže. Jeho poradce Šlouf si navíc v 90. letech chodil do H-Systemu každý měsíc pro peníze. Část z nich šla i do ČSSD, které tehdy Miloš Zeman šéfoval. To vše je prý doložena důkazy. Jak souvisí kauza H-Systém s nejvyššími patry politiky? Proč je rozhodnutí Nejvyššího soudu logické a vlastně správné? A jak se poškozenými manipulovalo? Podívejte se na rozhovor!

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu info.cz >>>

Nový seriál od tvůrce Hry o trůny. Nightflyers nabídnou krvavé psycho ve vesmíru
Pochodeň číslo jedna. Jan Palach se na výročí sovětské okupace dočká celovečerního…


Čestmír Strakatý, info.czSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější