nahoru

Stál jste tam jak malá mokrá nudle! Schwarzenegger vyčetl Trumpovi jednání s Putinem

Martin Bartkovský 17. července 2018 • 14:37
Video se připravuje ...
Arnold Schwarzenegger se opřel do Donalda trumpa
• video: 
Twitter.com

Hvězda akčních filmů a bývalý americký guvernér Arnold Schwarzenegger se opřel do chování prezidenta USA Donalda Trumpa na jeho summitu s ruským protějškem Vladimirem Putinem. Představitel legendárního Terminátora si nebral servítky, Trumpa označil za malou mokrou nudli i Putinova fanouška, který čekal na selfie. Na celé jeho vyjádření se můžete podívat ve videu s českými titulky.

Neřešil situaci na Krymu, zpochybňoval roli vlastních tajných služeb a zradil Ameriku. Na Donalda Trumpa zaznívá kritika ze všech stran. Jeho podbízivý postoj vůči Putinovi zkritizovali i členové republikánské strany, za kterou Trump kandidoval ve volbách.

Povzdech a kritiku přidal na svém Twitteru i jeden z nejznámějších republikánů Arnold Schwarzenegger. Kromě výše zmíněných urážek se i hollywoodský herec podivoval, kam se poděla síla amerických prezidentů a odkázal na slova prezidenta Reagana, který napřímo řekl Gorbačovovi, aby zboural Berlínskou zeď.

Celý Schwarzeneggerův proslov najdete ve videu. Co na jeho slova říkáte?

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.