nahoru

Za komunismu bylo lépe. Nebyli jsme ničí kolonií jako dnes, vpálil ideolog z KSČM Skála rozlícenému Farskému

Karel Dlabač 6. června 2018 • 15:50
Video se připravuje ...
PROTI SOBĚ: Jan Farský (STAN) vs. Josef Skála (KSČM)
• video: 
Karel Dlabač

Ostrá hádka se tentokrát strhla ve studiu pořadu Proti Sobě mezi poslancem hnutí STAN Janem Farským a komunistou Josefem Skálou. „Zažíváme si nejblahobytnější období za tisíciletou historii,“ Farský v myšlence ani nestihl pokračovat, protože v tu chvíli propukl komunista Skála v hlasitý smích. „To jste mě rozesmál. Milion exekucí, milion lidí na hranici chudoby. Děláte si legraci? HDP z roku 1989 tato země dosáhla v roce 2003. To je největší bankrot v dějinách,“ rozčiloval se Skála. 

Tím ale ostrá konfrontace teprve začala. „Vy jste tuto republiku zničili a proto mě děsí, že máte chuť se vracet,“ řekl Farský na adresu komunisů, kteří podle všeho hodlají poprvé od sametové revoluce podpořit vládu. „My jsme pro vás nebezpeční tím, že říkáme fakta,“ opáčil mu Skála. Farský mu ale připomněl i děsivá čísla, která za sebou komunistický režim má: „248 lidí jste popravili, 200 000 lidí z politických důvodů zavřeli. Tomu chcete říkat prosperita?“ A dopustil se prezident velezrady? Podívejte se na video nad článkem. 

Karel Dlabač
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.