#musitezazit: Co mají společného Star Wars s vagínou? Obojí prostě musíte zažít | Reflex.cz
nahoru

#musitezazit: Co mají společného Star Wars s vagínou? Obojí prostě musíte zažít

red1. června 2018 • 17:30
#musitezazit: Co mají společného Star Wars s vagínou? Obojí prostě musíte zažít
• video: 
reflex.cz

Kosmické dobrodružství Solo: Star Wars Story propašovalo do kin to nejlepší ze starých Hvězdných válek. Fortnite je největší herní hit současnosti – a měsíc od měsíce je ještě větší. Jaká je nová deska Arctic Monkeys? A na závěr tip na knihu o… vagíně.

Solo: Star Wars Story — film, který po mírně nemastném a neslaném úvodu konstantně rotuje do otáček velkolepé pašerácké space opery. Film, jehož hlavní protagonista si diváka získá v několika málo větách (a ranách pěstí) a jehož hrdinové se od tvůrců obecně těší mnohem uctivějšímu zacházení, než jakého se postavy Hvězdných válek dočkávají v nových epizodách.

Chcete-li rozumět dnešnímu světu, nezbývá vám než se pustit do Fortnite. To, co začalo jako počítačová hra pro mnoho hráčů na pomezí akčního Counter Striku a budovatelského Minecraftu, už se proměnilo v kulturní fenomén, který hraje na počítačích, konzolích a mobilních telefonech i tři a půl miliónu hráčů současně.

Kritik Mikulka: Kdo znásilňuje muslimy? Frljič a Slušní lidé jsou totéž, kardinál Duka…

Kdysi ostrá kytarová parta Arctic Monkeys se zklidnila a na nové, své v pořadí šesté desce udělala otočku o 180 stupňů. Kytary nahradilo piano, dravost posmutnělá elegance a jednoduché písničky vystřídaly sofistikovanější skladby. Věřte nebo ne, funguje to dokonale!

Mysleli jste si, že o vagíně víte všechno? Česky právě vydaný komiks Ovoce poznání od švédské kacířky a expertky na klitoris Liv Strömquistové vám dokáže, že se pěkně pletete. Bizarní fakta o holčičím orgasmu i o chlapech, kteří strkali nos, kam neměli, a snažili se dámský rozkrok regulovat, najdete na sto čtyřiceti hustě popsaných a ještě hustěji pokreslených stránkách.

Více ve videu na začátku článku.

Kubera: Po zákazu kouření nás čeká veganství! Stát chce lidi ochočit a řídit až do smrti
Hlášky týdne: Konečně víme, co znamená „passy“ a Praha vyřešila problém, o kterém jste …

red


Klíčová slova: musíte zažít, video, kultura


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější