Výborně tomu rozuměli, ti idioti! Miloš Zeman v projevu nadával komentátorům zlaté jízdy Ledecké | Reflex.cz
nahoru

Výborně tomu rozuměli, ti idioti! Miloš Zeman v projevu nadával komentátorům zlaté jízdy Ledecké

isport.cz, red24. května 2018 • 14:00
Miloš Zeman na Žofínském fóru kritizuje sportovní komentátory
• video: 
Žofínské forum

Nebral si servítky. Prezident České republiky Miloš Zeman ve svém středečním projevu hrubě zaútočil na sportovního komentátora České televize Petra Vichnara a jeho kolegyni, bývalou lyžařku Lucii Pešánovou-Hrstkovou. Označil je za idioty. Poslechněte si inkriminovanou pasáž projevu ve videu.

Znovu ve svém projevu dokázal pobouřit. Prezident Miloš Zeman vystoupil na Žofínském fóru a ve skoro půlhodinovém projevu se dostal i ke sportu. „Na sportovní komentátory se nedívám,“ přiznala hlava státu, ale přesto zaútočil na komentátorskou dvojici České televize za její výkon na olympijských hrách v Pchjongčchangu.

„Jela Ester Ledecká a byli tam dva čeští sportovní komentátoři a jejich komentáře zněly – a jéje, zase chyba, a zase chyba. No prostě tomu výborně rozuměli ty idioti, a pak zůstali s otevřenou hubou, když si Ester Ledecká dojela pro zlatou medaili,“ řekl Zeman a vzpomněl tak na jízdu Ester Ledecké v Super-G, kdy závod komentoval jeden z nejzkušenějších členů redakce sportu České televize Petr Vichnar a spolukomentátorkou byla bývalá lyžařka Lucie Pešánová-Hrstková.

Více se dočtete na webu isport.cz >>>

Reality show Zlatá mládež: Česká televize svým divákům servíruje nejsprostší krmivo pro…
Never More: Youtubera štve majitel Facebooku a poslanec za ANO by zrušil silvestry s…

isport.cz, redMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější