nahoru

Dá se živit Instagramem? Lidé na něm "googlí" a v USA už i nakupují, říká Aki Votrubová

Clara Zangová, Martin Bartkovský 17. května 2018 • 13:30
Video se připravuje ...
Instagramistka Aki Votrubová vysvětluje popularitu Instagramu i to, jak by měl vypadat úspěšný profil
• video: 
Martin Bartkovský

Aki Votrubová vystudovala marketingovou komunikaci a PR na Univerzitě Karlově. Teď se živí Instagramem a influencer marketingem. Mimo to pořádá kurzy o tom, jak využít Instagram coby marketingový nástroj. Své klienty chce naučit, jak maximálně využít tento on-line kanál. Ať už chce zájemce vědět, jak udělat z Instagramu marketingovou platformu, jak používat stories, anebo zkrátka jen být na této síti úspěšný, se vším mu tato lektorka poradí.

Podle Aki má Instagram navrch v tom, že na něm lidé nesledují pouze své známé, ale také blogery, influencery anebo celebrity. Instagram a influencer marketingu se věnuje od jeho počátků v České republice. Vedla instagramové kampaně významných společností, jako je T-Mobile, Milka, Aperol Spritz, Sazka nebo Adidas.

Jaké je nejzákladnější pravidlo úspěšného instagramového profilu, k čemu využívají tuto platformu velké firmy anebo co je Instagram shopping, se dozvíte ve videu.  

 

Clara Zangová, Martin Bartkovský
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.