nahoru

Lenka Klicperová: Média ignorují, co se děje v Sýrii. Merkelová kritizuje Turky, ale zároveň jim prodává zbraně

Martin Bartkovský11. dubna 2018 • 18:17
1080p720p360p
Never More 11: Jaroslav Kubera, Lenka Klicperová, Jan Kudrna
• video: 
reflex.cz

V rubrice Never More se časopis Reflex už 25 let ptá na to, co známým tvářím zkazilo v poslední době náladu. Tentokrát před kameru usedl senátor Jaroslav Kubera, válečná reportérka Lenka Klicperová a ústavní právník Jan Kudrna. Co jim vadí natolik, že by to zrušili jednou provždy? Podívejte se na video!

Jan Kudrna se vrátil k nové podobě hymny a senátor Kubera šel ještě dál. Jeho hněv stále patří téměř deset let staré Lisabonské smlouvě, ve které vidí většinu problémů. Do mezinárodních vod pak zabrousila válečná novinářka a šéfredaktorka časopisu Lidé a země Lenka Klicperová, která kritizovala postup Německa v rámci krize v Sýrii. Čemu konkrétně dali naši respondentni Never More a na čí stranu se přiklonil Reflex? To zjistíte ve videu v úvodu článku.

A co zkazilo v poslední době náladu vám? Napište nám to do komentářů pod článkem.

Never More: Jiří Pehe se opřel do šéfa TV Barrandov. Soukup je ostudou české žurnalistiky
Šéf alternativní taxislužby: Stop stávkařům a podvodníkům v teplákách!
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,730
28,580
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější