Svět má první popovou skupinu, která reprezentuje 8 kryptoměn. O měnách zpívají samé dívky | Reflex.cz
nahoru

Svět má první popovou skupinu, která reprezentuje 8 kryptoměn. O měnách zpívají samé dívky

Daniel Baret19. ledna 2018 • 18:20
720p360p
Japonská dívčí kapela zpívá o kryptoměnách
• video: 
Facebook.com

Osm japonských dívek pod jménem Kasocuka Šojo je skutečným unikátem. Každá členka reprezentuje jednu z kryptoměn – najdeme zde například zpěvačku reprezentující bitcoin, etherum nebo ripple, ale i další, méně známé virtuální měny.

Kasocuka Šojo znamená v překladu „Dívky virtuálních měn“. Cílem skupiny je poučit svět o kryptoměnách pomocí písní. Každá z dívek má masku se symbolem jedné z těchto měn. Oblečeny jsou ale jako francouzské uklízečky, což je v Japonsku velmi populární kostým.

Zpěvačka Bitcoinu

Japonská dívčí skupina Kasocuka Šojo zpívá naučné písničky o kryptoměnáchJaponská dívčí skupina Kasocuka Šojo zpívá naučné písničky o kryptoměnách

„Chceme zábavnou formou prosadit myšlenku, že kryptoměny nejsou pouze pro spekulanty, ale jsou i skvělou technologií, která utváří budoucnost,“ řekla v prohlášení Rara Naruse (18), která popovou skupinu vede a reprezentuje měnu bitcoin.

První koncert měly dívky v pátek 12. ledna a lístky na něj se daly koupit pouze prostřednictvím kryptoměn. Jejich první píseň „Měsíc, kryptoměny a já“ se zabývá bezpečností při obchodování s těmito měnami. Osvěta je ve chvíli, kdy se cena bitcoinu výrazně propadla, rozhodně potřeba.

Co v roce 2018 zahýbe cenou bitcoinu? Čtěte na e15.cz >>>

Tohle je důvod, proč se kurz bitcoinu propadl o polovinu. Nová revoluční technologie ho…
Opakování voleb i povolání nových kandidátů. Co se stane, když skončí 2. kolo remízou?

Daniel Baret


Klíčová slova: kryptoměny, bitcoin, Japonsko, skupinaDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější