nahoru

Apple opět natočil svou vánoční reklamu v Česku. Podívejte se, jak ve videu roztančil Prahu

Martin Bartkovský27. listopadu 2017 • 14:20
Vánoční reklama na iphone X se natáčela v Praze
• video: 
Facebook.com/apple

Stejně jako v loňském roce, kdy Apple naděloval dárky v Českém Krumlově a Žatci, i letos se při natáčení svého vánočního spotu vrátil do Česka. Tanečnice, která v nejnovějším videu propaguje Iphone X a bezdrátová sluchátka, protancuje hned několik pražských zákoutí. Podívejte se!

Kampaň vytvořila newyorská společnost Imperial Woodpecker a je určena především pro americké a britské publikum. Na internetu ji ale už sledují miliony diváků z celého světa. Hlavní hrdinkou je skutečná newyorská tanečnice Lauren Yalango-Grantová, která se díky bezdrátovým sluchátkům přenese do snového světa, ve kterém potká osudovou lásku – svého skutečného manžela a tanečníka Christophera Granta.

Při tanci na hudbu Sama Smithe, který má na svém kontě třeba titulní píseň k poslední bondovce Spectre, se tanečníci objeví třeba na železničním mostě přes Vltavu na Výtoni, protančí kolem nápisu horská dráha na pražském výstavišti a navštíví i pár podloubí a vnitrobloků.

Co na vánoční reklamu Applu, která se v originále jmenuje Sway, říkáte?Klíčová slova: iphone, reklama, apple, vánoce, VIDEODiskuse ke článku