Ovčáček vyrazil do kina a vzal si na pomoc Babiše. Populární kabaret se vrací na velké plátno | Reflex.cz
nahoru

Ovčáček vyrazil do kina a vzal si na pomoc Babiše. Populární kabaret se vrací na velké plátno

Martin Bartkovský9. října 2017 • 13:30
720p360p
Upoutávka na kabaret Ovčáček miláček
• video: 
Facebook.com/Městské divadlo Zlín

Zatímco první díl s názvem Ovčáček čtveráček překonal všechna očekávání, v rodném Zlíně vyprodával divadlo a po celé republice kinosály, druhý díl Ovčáček miláček je prý ještě lepší. Autoři z Městského divadla Zlín v čele s režisérem Petrem Michálkem přitvrzují. Děj se tentokrát odehrává v blízké budoucnosti – v období vrcholící prezidentské kampaně v ČR zkraje roku 2018, kterou rámují autentické výroky politiků. Navíc na to Ovčáček tentokrát nebude sám, pomůžou mu Babiš či Sobotka opět v podání herců zlínského divadla.

Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvěle ho pak doplňuje Zdeněk Julina jakožto Andrej Babiš. To je ústřední dvojka tingltangu Ovčáček miláček. Představení, které vyprodává divadlo ve Zlíně, zamíří 20. listopadu v přímém přenosu a zároveň své derniéře na plátna kin.

Umí Miloš Zeman opravdu běžkovat? Chutnají Bohuslavu Sobotkovi šulánky? Dívá se Jiří Ovčáček na Pána prstenů? Ukáže už Andrej konečně svého pindíka? A co na to Michaela Jílková? To zjistíte už 20. listopadu. Zda vaše kino představení promítá, zjistíte ZDE.

Falešný Ovčáček v divadle skončil, ale na internetu žije dál. Podívejte se na…
Pravidelný čtenář Reflexu Jiří Ovčáček hodnotí aktuální obálku. Vyznamená Zeman Kajínka?

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
22,760
30,060
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější