nahoru

Policisté odhalili atypickou pěstírnu marihuany. Dva padesátníci měli na zahradě desítky rostlin

Martin Bartkovský24. srpna 2017 • 15:15
1080p720p360p
Policisté odhalili pěstírnu marihuany dvou padesátníků
• video: 
Policie ČR

Nečekaný nález zaznamenali z kraje týdne chrudimští policisté v jedné z místních zahrádek. Dva muži ve věku 52 a 59 let tu měli 37 rostlin konopí. Sami ale drogu nekonzumovali, pouze ji pěstovali, sušili a prodávali okolním zájemcům. Policie jejich úrodu zaznamenala na video. Podívejte se!

„Od jara 2016 do 21. srpna letošního roku na zahradě na dvou záhonech a dále ve skleníku a i v půdních prostorách společně obývaného domku pěstovali rostliny konopí setého. Následným sušením pak vyrobili nejméně 6 kilogramů drogy marihuana. Domovní prohlídkou, při které bylo zajištěno 37 rostlin konopí setého, se jim další výroba překazila. Celou výrobu inicioval, řídil, financoval a zajišťoval její prodej přímým konzumentům mladší z mužů. Starší muž se spolupodílel tím, že pomáhal při sázení rostlin, jejich zalévaní, přihnojování, sklizni, sušení a otrhávání usušeného květenství,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Tesař.

Oběma padesátníkům hrozí za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy až 10 let za mřížemi. 

Vietnamci, marihuana a smrt. Nový český seriál Pěstírna vás dostane do diváckého rauše
Protidrogová policie: Důchodci, nefetujte!
Jiří X. Doležal 9. července 2017 • 21:48

Protidrogová policie: Důchodci, nefetujte!Klíčová slova: marihuana, drogy, Pěstírna, policie, VIDEODiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,940
22,810
29,130
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější