nahoru

Přichází čas chudnutí. Střední třída se rozpadá a mladí se budou mít hůř než rodiče, tvrdí politolog

Martin Krepindl, info.cz23. srpna 2017 • 12:50
1080p720p360p
Zeman chce, abychom se báli o přežití. Když jde o život, tak se škrtá demokracie, říká politolog
• video: 
INFO.cz

Politolog Ondřej Slačálek vidí příčiny v rozpadu střední třídy, která se právem cítí ohrožená. Bohatí podle něj bohatnou a chudí chudnou – a slova o tom, aby se uskromnili, nemůžou padat na úrodnou půdu.

Proč je na místě počítat s ekologickou a sociální katastrofou? O jaká práva lidé přijdou? Co je za strachem mezi lidmi? Jaké důsledky může mít nástup Ruska a Číny? Podívejte se na celý rozhovor!

Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE >>>

Car Mikuláš II. jako prostopášník: Poprask okolo nejočekávanějšího ruského filmu roku
Když na Václaváku hořely tanky. Podívejte se na barevné fotky sovětské okupace, které…Martin Krepindl, info.czSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější