nahoru

Netrpělivost se nevyplácí. Bizarní nehoda na železničním přejezdu v Rusku baví internet

Martin Bartkovský 8. srpna 2017 • 11:40
Nehoda na Ruském přejezdu, kde náklaďák narazil do vlaku
• video: 
Facebook.com/DailyMail

Velmi cenné lekci se naučil řidič nákladního vozu v Rusku. Na železničním přejezdu nevydržel čekat na to, až projede velmi dlouhý nákladní vlak, převážející na svém posledním vagonu rameno jeřábu. Právě to se stalo řidiči osudným, když se rozhodl vjet na koleje předčasně. Podívejte se na video z kamery protijedoucího auta, které celý incident zaznamenalo.

Irkutsk je hlavní město tzv. irkutské oblasti, která se rozprostírá v jihovýchodní části Sibiře. Kraj je to drsný, a tak není divu, že většina diváků videa, které zachytilo kuriózní nehodu mezi náklaďákem a vlakem, jej komentuje slovy „kde jinde…“.

Incident, který vytrestal netrpělivého kamioňáka, se stal na irkutském železničním přejezdu 21. července v poledne. Podle očitých svědků se nikomu nic vážného nestalo a řidič kamionu vyvázl pouze s pohmožděninami.Klíčová slova: Rusko, nehoda, VIDEO, autaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.