nahoru

Video ze čtvrtého dne na Colours: Déšť a dobře živený Jamiroquai v psychedelické čelence

Martin Bartkovský23. července 2017 • 12:00
1080p720p360p
Čtvrtý den na Colours: Déšť a dobře živený Jamiroquai v psychedelické čelence
• video: 
Martin Bartkovský

Trochu přibral na váze, změnil klobouk a zešedly mu vousy. Zpěvák Jay Kay uhranul v 90. letech svět velkým kloboukem, písní Virtual Insanity a jedním z nejdražších klipů historie. A dodneška tento pán má hlasově i pohybově rozhodně co nabídnout. Jen svůj klobouk vyměnil za něco, v čem by mohli bydlet králíci závislí na LSD. Jeho vystoupením začalo loučení letošního festivalu Colours of Ostrava. A bylo to loučení hodně roztančené i dešťovým kapkám navzdory. Ale jak se mezi fanoušky začalo říkat, bez deště by to snad ani nebyly Colours. Podívejte se na video závěrečného dne hudebního festivalu v Ostravě.

Video z třetího dne na Colours: Návrat legendy, šílenec v červeném a JXD na plátně
Video z druhého dne na Colours: Salta mezi diváky, energická LP a „ztracená“ Norah Jones
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,720
28,580
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější