nahoru

Senátor Veleba: Je premiér svině? Zeman má pravdu, Sobotka je křivák a pokrytec

Martin Krepindl; Info.cz 27. června 2017 • 09:55

Poslední výpad prezidenta Miloše Zemana na adresu Bohuslava Sobotky opět rozvířil debatu o hrubém slovníku politiků a o Zemanovi samotném. Prezident schytává kritiku od většiny politiků, předseda Strany práv občanů a senátor Jan Veleba ale za hlavou státu stojí. „Já bych sice takový výraz nepoužil, ale Sobotka je křivák a pokrytec,“ nebere si servítky zákonodárce v rozhovoru pro info.cz. Proč je vytrvalý podporovatel Miloše Zemana k Sobotkovi tak kritický?

Senátor Jan Veleba je přesvědčený, že Evropská unie kráčí vstříc islamizaci. Reaguje tak na výrok německé europoslankyně za stranu Zelených Ski Kellerové, která by chtěla do zemí ve východní části EU přesídlit celé syrské vesnice. A první znaky údajné islamizace už jsou podle něj vidět i v Česku. V rozhovoru s Pavlem Štruncem například řekl, že v Brně už existuje skrytá mešita. Kde přesně? A nejsou takové soudy přehnané? Podívejte se na úryvek rozhovoru. Jak vysvětluje svůj obdiv k prezidentu Miloši Zemanovi? Poškodí ho diskuze o jeho zdraví? Nebo mu naopak pomohou? A proč se rozkmotřil s Tomiem Okamurou?

Celé interview, ve kterém Veleba obsáhle vysvětluje také svůj postoj k aktuální kauze kolem senátora Františka Čuby:

Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE.

Martin Krepindl; Info.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.