nahoru

Slavný fotbalista Lavický OPRAVDU nastoupí za Vyšehrad ve třetí lize

isport.cz5. června 2017 • 13:05
Slavný fotbalista Lavický OPRAVDU nastoupí za Vyšehrad ve třetí lize
foto: Jan Beneš

Hrával za Spartu a nyní válí za Vyšehrad. Fiktivní postava fotbalisty Juliuse Lavického se stala hitem mezi fanoušky díky seriálu internetové televizi Obbod. V sobotu 10. června bude talentovaný, ale nedisciplinovaný hráč bavit diváky naživo. Slavný Lavi totiž nastoupí do utkání ČFL mezi FC Slavoj Vyšehrad a Loko Vltavín!

Bude to velká premiéra. Herec Jakub Štáfek alias Julius Lavický nastoupí za domácí Slavoj s číslem 10. Hrdina seriálu Vyšehrad se poctivě připravuje na velký zápas, který začne v sobotu 10. června v 10:15 na vyšehradském stadionu.

„Přípravu jsem nepodcenil, každej den jedu individuál. Někdy i dvakrát. A teď taky žádný pití. Maximálně lambrusco,“ vtipkuje Lavický.

Řítí se jak lavina! Lavický předvedl na hřišti kličky i parádní trefuVIDEO iSport TV

Vyšehrad věří, že mu slavná posila pomůže porazit Loko Vltavín. „Lavi bude v sobotu připravený. Je to náš nejdražší hráč a musí konečně prodat, co v něm je,“ říká trenér Vyšehradu Jaroslav Klíma a ještě neví, kdy ho na trávník vypustí. „Ještě nejsem rozhodnutý, ale na hřiště půjde v klíčový moment určitě. A zazáří.“

Na Lavického jsou dokonce vypsané kurzy a podle jednoho z nich je velká pravděpodobnost, že vstřelí alespoň jeden gól.

Více si přečtěte na webu iSport.cz >>>

isport.cz
Diskuse ke článku