nahoru

Přes 6 tisíc fotografií prezidenta na stěnách. Seznamte se s největším fanouškem Miloše Zemana

Jiří X. Doležal 22. prosince 2016 • 08:00
Video se připravuje ...
VIDEO: Pavel Kočiš, největší fanoušek Miloše Zemana
• video: 
Martin Bartkovský

Navštívili jsme muže, který má ve své sbírce přes šest tisíc fotografií prezidenta Miloše Zemana a který sám sebe považuje za prezidentova největšího fanouška. Bylo by snadné jej nějak dusit nebo zesměšňovat - tak jsme jej nechali mluvit bez komentářů.

Pan Pavel Kočiš nás přijal v domku u Prahy, kde bydlí s otcem a sourozenci, a ukázal nám svou sbírku fotek a relikvií spojených s Milošem Zemanem. Dlouho jsme přemítali, jak sbírku pana Kočiše odprezentovat, aby to nevypadalo, že se mu vysmíváme. Pan Kočiš pracuje jako stavební dělník a nebylo by těžké jej v diskusi sestřelit.

Pavel Kočiš a jeho sbírka více než 6 000 fotografií Miloše Zemana Pavel Kočiš a jeho sbírka více než 6 000 fotografií Miloše ZemanaFoto Archiv Pavla Kočiše

Ale bylo by to zbytečné a sprosté, protože pan Kočiš to s tím Zemanem myslí opravdu upřímně. A tak jsme to vyřešili šalamounsky: Moje otázky a vyzvídání jsme vystříhali a nechali mluvit jen pana Kočiše samotného. Poslechněte si ho také a prohlédněte si i kousky jeho sbírky! 

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.