nahoru

Džínoví idolové a jejich kalhoty, které jsou víc než jen oblečení

Kateřina Kadlecová15. března 2016 • 19:00
720p480p360p240p

Co mají společného Eva Pilarová, Jiří Bartoška, Antonín Kratochvíl, Klára Vytisková, Vojta Dyk, Vladimír Franz, Jenovéfa Boková, Radek Banga, Dominik Feri, Anna Marešová, Krištof Kintera a Adam Mišík? Džíny! Excellent je vyfotil a vyzpovídal na téma kalhot, které jsou víc než jen kus oblečení.

Jaro pořád ještě tak úplně nedorazilo, ale mně je právě pěkné horko. Proti mně sedí holčičí idol ADAM MIŠÍK, ležérně žvejká a já nevím, jak mu to říct – a zároveň jak to sama sobě přiznat. Před pár lety jsem v milostné krizi strávila několik roztoužených večerů nikoli rozervanou četbou mladého Werthera a staré Desbordes-Valmorové, jak by ženě mého věku a důstojnosti (haha, já vím) příslušelo, ale posedlým, donekonečna opakovaným sledováním videoklipu Mišíkova romantického hitu Tvoje světy.

V montérkách v Kolbence s Miss světa. Kam Kuchařovou dostala charita?
VERONIKA BEDNÁŘOVÁ 14. března 2016 • 12:21

V montérkách v Kolbence s Miss světa. Kam Kuchařovou dostala charita?

Ano, mohla bych být klukova máma, ale někdy prostě člověku ujedou nervy a vášně trochu jinam, než by chtěl. Bojím se to tady otevírat – ale při jednom podobném srdečním zemětřesení jsem třeba, jako skoro třicetiletá, zatoužila vůbec poprvé v životě vstoupit do fanklubu. Přesněji do fanklubu herce Jakea Gyllenhaala…

A denimový kovboj Jake ze Zkrocené hory je kromě Stevea McQueena asi JEDINÝ můj džínový idol, kterého jsme pro vás na stránky aktuálního Excellentu, přílohy příštího čísla Reflexu, nedostali. S kolegyní Veronikou Bednářovou jsme v ateliéru fotografa Davida Tureckého přivítaly dvanáct měsíčků, kteří nám místo kytičky jahod nabídli kytici svých velkých džínových příběhů. Eva Pilarová, Jiří Bartoška, Antonín Kratochvíl, Klára Vytisková, Vojta Dyk, Vladimír Franz, Jenovéfa Boková, Radek Banga, Dominik Feri, Anna Marešová, Krištof Kintera a MŮJ Adam Mišík. Koho totálně znemožnily a komu zachránily život, kdo v nich pracuje a kdo v nich i usíná, jaké jsou ty nejlepší a jaké byly ty první…

Módní guru Bernhard Roetzel: Buďte sví, buďte jedineční. Být gentlemanem není tak drahé

Samozřejmě, nejvíc sexy příběh vyprávěl právě mladý Mišík. O vyvalených jeptiškách (jak z Charmse, že ano?) a omdlévajících prvňačkách (jak z deníčku fanynky One Direction, co?) si přečtěte v Excellentu, vloženém v tomto čísle Reflexu. A teď mě omluvte, vypínám Love and Anger Kate Bush a jdu si na YouTube párkrát sjet Tvoje světy.

Už v tom zase lítám, mami.

Šaty a to ostatní. Takhle to vypadalo na oscarech
Mav 29. února 2016 • 10:11

Šaty a to ostatní. Takhle to vypadalo na oscarech

Celou fotogalerii i všechny příběhy hledejte v novém Excellentu, který jako příloha Reflexu číslo 11 vychází ve čtvrtek 17. března.

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,520
21,710
28,580
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější