nahoru

Rapper Kanye West trapně požadoval po invalidovi, aby vstal z vozíku

ber 16. září 2014 • 12:00
Rapper Kanye West
Rapper Kanye West
• foto: 
Profimedia.cz

Americký rapper Kanye West (37) je podle svých kritiků egomaniak. Podle jeho fanoušků je naopak génius. Poslední „kousek“ se mu ale skutečně nepovedl. Na své show vyzval všechny diváky, aby povstali. Dav ho poslechl. Až na dva lidi. Na té Kanye dál volal, ať laskavě také povstanou. Až poté zjistil, že je jeden z nich je na invalidním vozíku a druhý má umělou nohu. Informoval o tom web foxnewsinsider.com.

Možná se však West jen pokusil o zázrak, podobně jako Ježíš Kristus, se kterým se ostatně často srovnává. Koneckonců jeho poslední album Yeezus spolu s písní I Am a God (Já jsem Bůh) hovoří za všechno.

Není to ale poprvé co se West způsobil trapas. Stačí připomenout jeho vyrušování na předávání cen Emmy, nebo jeho nekonečné srovnávání s Bohem či Michaelem Jacksonem. Nejčastěji ale sám sebe rád popisuje jako kreativního génia. V případě akce s vozíčkářem ale spíše vypadal jako pořádný pitomec.

ber


Klíčová slova: reflex, Kanye WestDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.