nahoru

Ve švýcarských Alpách vyrostl tenisový kurt, zahrál si na něm tenista Federer a lyžařka Vonn

bah 19. července 2014 • 13:00
Ve švýcarských Alpách vyrostl tenisový kurt, zahrál si na něm tenista Federer a lyžařka Vonn
foto: facebook.com

Svět obletěly nádherné fotografie. Ve švýcarských Alpách, konkrétně na ledovci Aletsch, vyrostl tenisový kurt, který je určený jen a pouze pro švýcarského tenistu Rogera Federera a americkou lyžařku Lindsay Vonn. Dva mladí sportovci si spolu v nadmořské výšce nad 3000 metrů prostě zahráli tenis. Scenérie švýcarských Alp s věhlasnou horou Jungfraujoch tvoří opravdu krásnou podívanou. Informaci o exhibičním utkání na vrcholu švýcarských Alp uvedl server thelocal.ch.

Celá akce byla uspořádána jako netradiční promo společnosti Lindt&Sprüngli. Ta totiž otevřela nový obchod s čokoládou, a to přímo na zastávce na hoře Jungfraujoch.

U exhibičního utkání asistovali kuchaři v čepicích, čokoláda tekla proudem. Sám Roger Federer byl překvapen, jak velkou promoakci společnost Lindt uspořádala. 

Prodejna nese název "Swiss Chocolate Heaven", a proto byla otevřena v nadmořské výšce 3454m. "Umístění obchodu do takové výšky má svůj důvod. Chceme tím naši značku a čokoládu vynést do vznešené výšky.Naším cílem je přilákat zejména zahraniční turisty, kteří by rozhodně měli čokoládu Lindt ochutnat na vrcholu švýcarských Alp", vyjádřil se v tiskové zprávě generální ředitel a předseda představenstva Lindt & Sprüngli Ernst Tanner.

bah
Diskuse ke článku