nahoru

Nejbizarnější okamžiky televizních zpravodajců: Penis, příliš velká ňadra a hovor během vysílání

Tereza Stonišová 13. listopadu 2013 • 16:30
Trapasy
Trapasy
• foto: 
YouTube.com

Nikdo není dokonalý, a novináři a moderátoři už vůbec ne. To mimo jiné znamená, že skoro každý z nich zažil ve svém kariérním životě chvíli, kdy by se (ex-post) nejraději do země propadl. Zvlášť, pokud jsou tyto chvíle zvěčněné na serveru YouTube.com.

Mezi moderátorské perly patří bezesporu výstup reportéra Václava ze slovenské televize TA3, který netušil, že v dešti kleje do živého vysílání.

Moderátorka České televize si zase jednou musela odskočit vzít telefon, a to přímo v živém vstupu. Chápeme, volal Krťa…

Česká televize si díky "drobnému" detailu v pozadí vysloužila dokonce mezinárodní ostudu, když se za moderátorém Danielem Takáčem zjevil se znenadání penis.

Video je na portálu YouTube.com velmi oblíbené. Poslední třešničkou na dortu je pak divák, který do ČT volal, a opět v přímém přenosu si stěžoval na poprsí moderátorky.

Téměř legendární se stal nechtěně vysílaný komentář Jaromíra Bosáka, který o pauze v zápase Mladé Boleslavi se Slavií vypouštěl do éteru své nelichotivé poznámky vůči hráčům.

Tereza Stonišová
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.