nahoru

Děsivé setkání a učebnicové chování. Malý kluk unikl medvědovi díky otcově radě

kog, maminka.cz 30. května 2020 • 11:20
Video se připravuje ...
Děsivé setkání: Chlapce pronásledoval medvěd. Unikl mu trikem
• video: 
Youtube

"Pozor, jde za tebou medvěd, zůstaň v klidu. Neotáčej se!" Tohle rozhodně nikdy nechcete slyšet, natož zažít. Dvanáctiletý Alessandro, který se setkal v italských Alpách s medvědem, ale díky ledovému klidu svého otce a jeho chytrým instrukcím vyvázl bez zranění. Podívejte se na šokující video.

Dvanáctiletý Alessandro miluje přírodu a zvířata. A velkou náhodou zrovna v karanténě studoval, jak se zachovat, když se setká v přírodě s medvědem. To mu možná zachránilo život. A určitě také rady jeho otce, který v této nebezpečné chvíli zachoval klid a chlapce naváděl, ať jde pomalu a neutíká. 

Celá dramatická situace se odehrála v Jižním Tyrolsku. Rodina byla na pikniku v horách, Alessandro sbíral šišky, když se za ním objevil v křoví medvěd. Obrovská šelma ho začala pronásledovat, ale chlapec šel klidně a zvíře se snažil ignorovat, jak mu radil jeho otec.

Více se o události dozvíte ZDE >>> 

kog, maminka.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.