nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 15

Miloš Čermák 15. dubna 2002 • 14:17

Podívat se můžete třeba na anketu o nejhorší auto tisíciletí, stránky informující o krizi na palestinských územích nebo na web Klubu paniců, nadnárodní organizace se sídlem v Plzni...


Elektronická intifádaJak prožívají obyvatelé palestinských okupovaných území současnou krizi? O čem přemýšlejí? Jaké mají problémy? Jelikož Izrael zakázal v obléhaných městech pracovat médiím, spíš než ze zpráv se to dozvíte z Internetu. Třeba na "blogu" nazvaném Elektronická intifáda. Většina přispěvatelů nejsou novináři. Není to na škodu.


http://electronicintifada.net/diariesIsraelinsiderJeště jeden tip z Blízkého východu: zajímavá flashová aplikace, která mapuje incidenty z posledních dní.


http://www.israelinsider.comNejhorší auto tisíciletíAmerický server Car.com uspořádal anketu o "nejhorší auto tisíciletí". Většina finalistů jsou zámořské káry, ale najdete tam i pár známých značek. Dobrá zpráva do Boleslavi: Škoda se nekvalifikovala.


http://cartalk.cars.com/About/Worst-Cars/results1.htmlUax.czPrvní nehybný flash. Kývej hlavou zleva doprava. Anebo se třeba postav na hlavu. Stránky ještě nejsou hotové. Ale už teď jsou na hranici dokonalosti.


http://www.uax.czPsaní pro dětiŠkrábou vaše děti jako kocouři? Tvrdí vám, že vlastně psát nemusí, protože místo propisek budou používat už jen počítače? Ukažte jim, zač je toho loket. Na počítači, samozřejmě.


http://www.handwritingforkids.comKlub panicůNadnárodní organizace s hlavním stanem v Plzni a vedlejších stanech v dalších městech. Co se v těch stanech děje, nechtějte vědět.


http://www.klub-panicu.cz