nahoru

Bubák Jančík

Petr Holec 21. května 2010 • 15:15
Bubák Jančík
foto: internal

Je to ironie: můžete to před volbami zkusit se slušňákem Nečasem coby čističem kmotrovství; nebo s prezidentem Klausem, jenž vás po faceliftu označí za v podstatě volitelnou stranu; anebo na celou zkorumpovanou image naházíte milióny a prostě ji přelepíte billboardy s modrou nadějí.

 

A pak se vám najednou jak bumerang vrátí Milan Jančík, méně oblíbený starosta Prahy 5, a celá očistná předvolební kampaň je - víte kde. Jako třeba teď, když Jančík odvolal zastupitelstvo, které jej chtělo odvolat, a vše odložil až po volbách, až ve straně přejde, jak doufá, tlak.

 

Jenže právě Jančík je v očích mnohých voličů symbolem neochoty ODS vzít do rukou mýdlo a začít u vlastních nohou. Dokud to ale tahle partaj nepochopí, nemusí před volbami vyhazovat peníze oknem. Místo toho nás může všechny pozvat na pořádný a poslední předvolební mejdan, něco jako rozlučku se svobodou. Protože jak se zdá, od června nás sranda přejde.Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.