Video placeholder
Padni komu padni 46: Dozimetr, Andrej Babiš, jak dopadnou volby? | Zdroj: Reflex.cz

Jak dopadnou volby? Zemanovy ženy a souboj Babiše s Fialou ve stínu Dozimetru

Diskuze (32)

Tento díl politického podcastu Reflexu Padni komu padni je poslední regulérní epizodou, která vyjde do sněmovních voleb. Proto jsme si pro vás připravili velkou tiplačku volebních výsledků a mnoho dalšího. Kdo vyhraje volby do sněmovny? Budou mít víc poslanců Piráti, nebo STAN? A dosáhne SPD na rekordní výsledek? Uvidíte ve videu.

Kromě volebních výsledků jsme také probrali průběh soudního líčení v kauze Dozimetr. To začalo v pondělí a protáhne se až do prosince. Naše kolegyně Barbora Prchalová ho sleduje den po dni, glosuje ho na webu Reflexu a také nám dnes popsala, jak soud pokračuje. Mění přiznání Pavla Kose hru i pro ostatní obžalované? Co je vidět a slyšet na policejních nahrávkách z konspiračních bytů, kde se počítaly peníze z úplatků? A jací politici byli napojeni na aktéry kauzy Dozimetr?

S tím jak se blíží volby, vrcholí i kontaktní kampaň v regionech. Andrej Babiš minulý týden zavítal do Ústí nad Labem a my jsme byli u toho. Po měsících totálního nasazení se na něm už začíná podepisovat únava, a tak se ke slovu dostane i někdo jiný než šéf osobně. Jakou roli hraje pro Babiše Karel Havlíček? Bude příští předseda hnutí ANO? A proč Babiš pohrdá svými voliči?

Vstoupit do diskuze (32)