nahoru

Český dům na olympiádě v Koreji navštívili Kim Čong-un a Donald Trump

Viliam Buchert22. února 2018 • 15:50
Český dům na olympiádě v Koreji navštívili Kim Čong-un a Donald Trump
foto: Viliam Buchert

Včerejší podvečer a večer v olympijském Českém domě v jihokorejském Kangnungu byl mimořádně živý. Nejdříve zde předvedli finští a švédští sportovci pořádnou „kalbu“. Po půl desáté večer se pak o pořádný rozruch postarali dva muži, které by zde nikdo nečekal – Kim Čong-un a Donald Trump. Severokorejský diktátor a americký prezident. Skutečně, není to žádná fake news, i když se samozřejmě jednalo o poměrně zdařilé dvojníky známých politiků.

Jak Kim, tak Trump pózovali s návštěvníky Českého domu, kterých bylo v tu chvíli na místě více než 200. Selfie střídalo selfie, jen jihokorejské fanynky pořád dávaly spíše přednost kuchaři Michalovi Ašminovovi, který v této zemi vystupuje v populární televizní show.

Český dům je nejlepší na olympiádě. Mohou za to 4 hity: Pivo, chleba, virtuální realita…

Jak vidíte z fotografií Reflexu.cz, tak Kim Čong-un má jednou nad hlavou Pražský hrad, jindy (když jedl guláš) byla vedle něj vlevo fotografie pivovaru Prazdroj v Plzni.

Obveselení návštěvníků to bylo náramné, zda také Kim a Donald domluvili nějaký ten mír, to jsme se nedozvěděli.

Česko vs. Rusko online. Netradičně komentovaný přímý přenos hokejového semifinále na olympiádě >>>

10 nejlepších filmů o olympiádě: Vraždící krasobruslařka i Brit, kterého málem zabily…
Zdravě agresivní Donald Trump. Jak se nemilosrdný manažer stal prezidentem USA
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější