nahoru

Karel Janeček radí: Když při meditaci v konzumu pevně zavřete oči, nevidíte nic. Ani to, že vypadáte jako debil

Petra Röslerová 8. srpna 2019 • 17:20
Karel Janeček radí: Když při meditaci v konzumu pevně zavřete oči, nevidíte nic. Ani to, že vypadáte jako debil
foto: Petra Röslerová

Karel Janeček je vším, čím v realitě i přilehlých vesmírech lze vůbec být: matematikem, vizionářem, miliardářem, duchovním vůdcem i ženským svůdcem. Sociální sítě, tedy rozumějte vaše hladové krky po pravdě a estetice, vydatně krmí fotkami vnadných žen a duchovními texty o všeobjímající lásce ke každému (ač Janeček nedávno médiím prozradil, že jeho budoucí bývalá manželka je vlastně pěkná mrcha).

Krom toho VŠEHO Janeček zachraňuje planetu, a pokud byste snad zpochybňovali jeho spanilé eko jízdy luxusním ferrari po lesích, jste zapšklí závistivci. My v Reflexu nezávidíme, ba zcela naopak přejeme Karlu Janečkovi úspěšné a nadále tak plodné orání astrálně udusané země české. Ale než se vesmírným čakrám otevřou i zatvrdlá srdce naše, budeme z toho mít kapánek pr*el.

Petra Röslerová, toho času na mateřské dovolené, paroduje české celebrity a politiky s takovou přesností, že kdyby jí na oblečení občas neprosvítala izolepa, vůbec byste nepoznali, kdo je kdo. Nyní vám svá díla bude prezentovat v naší nové rubrice Oko za oko. Na parodii Karla Janečka a dalších osobností se podívejte do galerie:

Petra Röslerová
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.