nahoru

Injekce heroinu do žíly a onanie nad nezletilou. Rapper Řezník natočil kontroverzní video o svobodě

-bam- 19. listopadu 2019 • 08:10
Video se připravuje ...
Moje svoboda: Řezník
• video: 
Reflex

Minutový film reppera Řezníka je součástí unikátní projektu časopisu Reflex a České televize. Spolu s dalšími 29 tvůrci tvoří snímek MOJE SVOBODA, který rekapituluje uplynulých 30 let od pádu komunismu. Řezník svůj příspěvek pojal jako přehlídku toho nejhoršího, co si dokážete představit pod pojmem svobodné trávení volného času. Jak sám říká, svoboda je pro něj to, že se může chovat jako zm*d. Jeho kontroverzní snímek se do finálního sestřihu nevešel, nicméně jsme jej zařadili do bonusu s názvem Svoboda ještě svobodnější.

Kromě Řezníka ještě výzvu Reflexu natočit minutový film o svobodě přijal Martin Bartkovský, Jan Bártek, Oliver Beaujard & Nino Zardalishvili, bratři Cabani, Miřenka Čechová, Petr Čtvrtníček, Karel Dlabač, Adam Ernest, Adam Forman, Eliáš Gaydečka, Ester Geislerová, Jan Hřebejk, Jakub Jahn, Václav Marhoul, Tomáš Mašín, Dominik Miškovský, Petra Nesvačilová, Karolína Nováková, Libor Pešek, Theodora Remundová, Jitka Rudolfová, Tono Stano, Zdeněk Suchý, Zdeněk Svěrák, Milan Tesař, Thomas a Ruhller, Štěpán FOK Vodrážka, Vosto5, Kamila Zlatušková, Marek Brožek & Dominik Dolejší. 

Jednotlivé minuty dalších tvůrců najdete zde >>>

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.