nahoru

Když se moje myšlenky rozběhnou, tak žádná nenarazí do zdi. To je pro mě svoboda, říká režisér Jan Hřebejk

Martin Bartkovský 5. listopadu 2019 • 16:30
Video se připravuje ...
Moje svoboda: Jan Hřebejk v rozhovoru pro Reflex
• video: 
Martin Bartkovský

Do filmu MOJE SVOBODA, unikátního projektu časopisu Reflex a České televize, jsme oslovili i režiséra Jana Hřebejka. Zadání pro něj bylo stejné jako pro všech 30 známých i neznámých umělců různých věkových kategorií – natočte do naší mozaiky minutový film, který bude představovat vaši svobodu. Jan Hřebejk se rozhodl netočit o svobodě vlastní, ale vyprávět o ní skrze život a zážitky muže, který byl možná neprávem 30 let vězněn a zbaven veškerých práv. V rozhovoru pro Reflex se rozpovídal o své vlastní svobodě, hledání nirvány a harmonie. Podívejte se.

Minutový snímek Jana Hřebejka uvidíte ve filmu Moje svoboda na obrazovkách ČT ART od 15. listopadu ve 22:10 a od stejného data také na webu reflex.cz zdarma.

Video se připravuje ...
Trailer na film Moje svobodaVIDEO reflex.cz

Kdo další natočil minutový snímek, zjistíte zde >>>
Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.