Keith Flint: Zemřel zpěvák skupiny Prodigy, bylo mu 49 let | Reflex.cz
nahoru

Zemřel zpěvák skupiny Prodigy Keith Flint, bylo mu 49 let

ČTK, -mic-4. března 2019 • 13:09
Zemřel zpěvák skupiny Prodigy Keith Flint, bylo mu 49 let
foto: Profimedia

Ve věku 49 let zemřel zpěvák britské skupiny The Prodigy Keith Flint. Podle zpravodajského serveru BBC ho našli mrtvého v jeho domě ve městě Dunmow. Příčina smrti zůstává neznámá, tělo zpěváka bude podrobeno pitvě.

Policie byla na místo přivolána krátce po 9:00 SEČ, uvedl mluvčí policie v Essexu. Flint byl na místě prohlášen za mrtvého. Podle mluvčího nejde o úmrtí, které by nastalo za podezřelých okolností.

Známý svou punkovou vizáží se Flint v 90. letech stal ikonou hudební scény. Ke skupině The Prodigy se připojil v roce 1990 jako tanečník a později se stal její frontmanem.

Skupina The Prodigy koncertovala několikrát i v České republice. Loni v létě byla hlavní hvězdou festivalu Rock for People v Hradci Králové.

Mary Austinová: Byla mojí jedinou a opravdovou láskou, říkal o této ženě Freddie Mercury
Unikátní barevné fotografie ukazují, jak vypadala Paříž před 100 lety

ČTK, -mic-


Klíčová slova: Keith Flint, Prodigy, zpěvák, smrt, úmrtí


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,070
29,310
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější