nahoru

Festival Sziget oznámil první velkou hvězdu pro příští ročník. Do Budapešti přijede Ed Sheeran

red 20. září 2018 • 12:40
Festival Sziget oznámil první velkou hvězdu pro příští ročník. Do Budapešti přijede Ed Sheeran
foto: Facebook.cz

Budapešťský festival Sziget je nejrozmanitějším evropským festivalem, a co se týče počtu vystupujících a návštěvníků, řadí se mezi pět největších na světě. Branami festivalu prošlo v letošním roce během týdenního konání přes půl milionu návštěvníků, kteří mohli vidět například Lanu Del Rey, Arctic Monkeys či legendární Gorillaz. V příštím roce bude jedním z hlavních účinkujících Ed Sheeran.

Nestihnete-li tedy jednoho z nejpopulárnějších hudebníků světa současnosti v červenci v Praze, můžete vyrazit do Budapešti. Čerstvý nositel Řádu britského impéria, čtyřnásobný držitel Grammy a pětinásobný vítěz British Awards se na festivalu Sziget zastaví v rámci svého evropského turné k nové desce Divide.

Festival Sziget proběhne od 7. do 13. srpna 2019, vstupenky bude možno zakoupit již od 1. října letošního roku. Pořadatelé slibují, že v rámci týdenní přehlídky se na „ostrově svobody“ představí více než jeden tisíc umělců ze všech koutů světa.

Více informací najdete na webových stránkách festivalu >>>

red


Klíčová slova: festival, hudba, kultura, Sziget, Ed SheeranDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.