Nová knížka Zeleného Raoula uklidní: prdel pokračuje i za Babiše! | Reflex.cz
nahoru

Nová knížka Zeleného Raoula uklidní: prdel pokračuje i za Babiše!

Milan Tesař5. května 2014 • 11:58
Raoul
Raoul
• foto: 
Reflex

Velké narozeniny oslaví Zelený Raoul koncem června, kdy v Reflexu vyjde v pořadí už tisící díl jeho komiksu, což představuje bezmála dvacet let, týden co týden, obcování s tímto časopisem na straně tři.

Máme pocit, že jde o světový rekord, protože nemáme zpráv, že by se mu jiný světový komiks svým rozsahem přiblížil byť jen na dohled. Oslavenec je však nedočkavý, a tak už tento týden vyvrhl na trh souborné vydání posledních 208 dílů, které dosud nevyšly knižně.

Ta bichle se jmenuje Cesta do pozadí a titulní stránka hned za tepla vysvětlí, jaké pozadí mají autoři na mysli – velké a růžové. Samotné díly doplňuje bohatý bonus; věřící se mohou konfrontovat s Desaterem Zeleného Raoula, milovníci rébusů vyluštit Raoulí luštěnku a kutilové nahlédnou do dílny kreslíře Štěpána Mareše. A poslání knihy? Strohé – vzkaz, že i za babišovské éry „prdel pokračuje“.

Křest knihy Cesta do pozadí se bude konat v pondělí 5. května od 17:00 v knihkupectví Neoluxor na Václavském náměstí.Klíčová slova: luxor, křest, raoul, milan tesar


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Jedno vyhrocené hlasování aneb Hamáček jako Švejk a Zeman jako nadstrážmistr Flanderka
PREMIUM X Zákulisí Metronome Festivalu: Jedinečné fotografie účinkujících, které jinde neuvidíte
PREMIUM X Klausova elitní sestavička, Berlín jako laboratoř bolševických experimentů, předsmrtná křeč ČSSD
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější