Dexter Michael C. Hall zahraje se svou kapelou Princess Goes v Praze

Dexter Michael C. Hall zahraje se svou kapelou Princess Goes v Praze Zdroj: Rock for People

Seriálový Dexter Michael C. Hall míří v létě do Prahy se svou kapelou Princess Goes

Seriáloví i hudební fanoušci by měli zbystřit. Koncem června zavítá do Prahy výjimečná návštěva v podobě držitele Zlátého glóbu, seriálového Dextra Michaela C. Halla. Ten přijede se svou kapelou Princess Goes 26. 6. 2024, se kterou odehraje koncert v klubu Futurum. Princess Goes (dříve Princess Goes to the Butterfly Museum) je newyorská avant-indie superskupina založená v roce 2018 charakteristická jedinečnou směsí disca 70. let, nové vlny 80. let, alternativy 90. let a současné elektronické taneční hudby. Kromě filmového, seriálového i divadelního herce a zpěváka Michaela C. Halla ("Dexter, “Odpočívej v pokoji”, muzikály Lazarus, Chicago, Kabaret na Broadway) ji tvoří klávesista Matt Kaitz-Bohen (Blondie, Cyndi Lauper) a bubeník Peter Yanowitz (The Wallflowers, Morningwood). Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji od pátku 29. března od 10:00 v síti GoOut.

Princess Goes loni vydali svoje druhé řadové album “Come Of Age”, v němž se kapela vydala ještě hlouběji do svého darkwave synthpopového zvuku a sklidila přitom obrovskou chválu mnoha mainstreamových médií. Album obsahuje spoustu inovativních songů, které vytáhnou posluchače na vzrušující hudební cestu. Díky výrazným skladbám, jako je vzletná a emotivní "Take Me Home", éterická "Shimmer" a podmanivá "Jetpack", je zvuk alba směsicí mystických a tanečních prvků, které se mísí v galaktický zvukový zážitek.

Hudební vývoj tria na desce "Come of Age" zahrnuje širokou škálu nástrojů a výsledkem je 12 neuvěřitelně chytlavých a opojných písní, které se brání všem konvencím. Album "Come of Age", které kapela nahrála ve své klubovně nedaleko manhattanského náměstí Union Square, představuje novou kapitolu v jejím uměleckém hledání a skok na cestě k celosvětovému uznání.

Rock for People Concerts

17. 6. Palaye Royale / Sono, Brno - official afterparty RfP 24 – ½ VSTUPENEK PRODÁNA

26. 6. Princess Goes / Futurum

27. 6. Boston Manor / Rock Café

27. 7. Ed Sheeran / Park 360 - VYPRODÁNO

28. 7. Ed Sheeran / Park 360 – ½VSTUPENEK PRODÁNA

8. 7. Oliver Tree / Ledárny Braník (Prague Summer Festival)

12. 8. Neil Frances / Rock Café

25. 9. Rikas / Café V lese

4. 10. Our Last Night / SaSaZu

22. 11. You Me At Six / Archa+ – ½ VSTUPENEK PRODÁNA