nahoru
Premium Kultura

S veselou myslí: Finský režisér Maksim Komaro uvedl s Cirkem La Putyka novinku Senses

Veronika Bednářová 9. prosince 2022 • 06:30
Hry Slapstick Sonata, Play, Batacchio, Isole a Kaleidoscope nazkoušel finský režisér Maksim Komaro s La Putykou za poslední dekádu. Senses jsou jeho  šestou autorskou inscenací s tímto souborem, hrát se bude do 18. prosince  každý den kromě pondělků.
Hry Slapstick Sonata, Play, Batacchio, Isole a Kaleidoscope nazkoušel finský režisér Maksim Komaro s La Putykou za poslední dekádu. Senses jsou jeho šestou autorskou inscenací s tímto souborem, hrát se bude do 18. prosince každý den kromě pondělků.
• foto: 
Petr Chodura

Už šestou inscenaci nazkoušel se souborem Cirk La Putyka režisér Maksim Komaro (48), umělecký šéf finské formace Circo Aereo, žonglér a jedna z nejdůležitějších osobností novocirkusového divadla v Evropě. Novinka Senses, která měla premiéru 2. prosince v pražském prostoru Jatka78, oslavuje existenci svobodného, vtipného cirkusu a obsahuje vzdušnou akrobacii, skoky na teeterboardu, pantomimu, klauniádu, žonglování i chůzi na chůdách.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.