nahoru

Divadlo na jednom místě jako odměna za využívání Reflex Premium

-red-9. dubna 2021 • 12:20
V nabídce streamovací platformy Dramox najdete i představení Rozmarné léto v podání divadla Kašpar
V nabídce streamovací platformy Dramox najdete i představení Rozmarné léto v podání divadla Kašpar
• foto: 
Archív

Jste uživateli služby Reflex Premium? Pak máme právě pro vás dobrou zprávu. Tento měsíc nemusíte řešit, jestli je kultura příliš vzdálena a divadla nejsou otevřena. Jako odměnu za využívání služby Reflex Premium vám přinášíme měsíční přístup do Dramoxu, a tak si můžete v klidu a kdykoliv pustit inscenaci - novinku i klasiku, která se pár let nehraje.

Dramox je první česká streamovací divadelní platforma, jejímž cílem je dlouhodobě podporovat divadelní tvorbu a rozšířit komunitu lidí, která divadlem žije. V největší knihovně divadelních záznamů je možné zhlédnout představení například Dejvického divadla, Klicperova divadla, Divadla J. K. Tyla nebo Divadla Husa na provázku a mnoha dalších z celého Česka. Nechybí ani experimentální kousky nebo dětská představení. Velmi populární je například Divadlo Spejbla a Hurvínka.

Přístup je omezen pro prvních 500 uživatelů, kteří se na Dramox se svým kódem přihlásí. Pro využití všech 30 dnů v rámci měsíčního přístupu je nutné kód uplatnit do 28. února 2022, poté už nebude možné jej využít. Přístupový kód najdete opět ve svém uživatelském profilu.

Dramox aktuálně spolupracuje s více než 50 divadly a má přes sto záznamů. Služba funguje na principu předplatného ve dvou variantách. Měsíčně stojí 299 Kč, v případě ročního předplatného 2 990 Kč. Většinu těchto částek předá Dramox divadlům, tvůrcům a hercům. Přes Dramox lze také divadla podpořit nad rámec standardního předplatného. V takovém případě předá portál celou věnovanou částku.

Službu společně založili Martin Hájek - internetový podnikatel a majitel značky Livesport, Martin Zavadil, který se dříve věnoval stavění digitálních společností a mimo jiné pracoval v Creative Dock, a Radim Horák. Ten pomáhal spustit videoportál voyo.cz a vlastní firmu Weemazz 2.0, která pro vlastníky autorských práv odstraňuje z internetu nelegální kopie jejich děl.

-red-


Klíčová slova: kultura, divadlo, Premium, DramoxDiskuse ke článku