nahoru

"Vary" nakonec letos budou! 54 ½ MFF Karlovy Vary proběhne v listopadu a bude trvat 4 dny

-vb- 3. července 2020 • 09:45
"Vary" nakonec letos budou! 54 ½ MFF Karlovy Vary proběhne v listopadu a bude trvat 4 dny
foto: ČTK/Kubeš Slavomír

Dnes 3. července začíná unikátní devítidenní přehlídka TADY VARY ve vašem kině, v jejímž rámci bude v šestadevadesáti českých kinech promítnuto 16 nových filmů. To ale není všechno. Ve dnech 18. - 21. listopadu 2020 se v Karlových Varech navíc uskuteční i 54 ½ MFF Karlovy Vary. „Půltá“, čtyřdenní, nesoutěžní přehlídka přinese do Varů 30 snímků, které se budou promítat vždy dvakrát, v několika tradičních festivalových sálech.  

Prezident MFF KV Jiří Bartoška k tomu říká: „Přehlídka TADY VARY byla naší bezprostřední reakcí na situaci, kdy jsme chtěli zajímavé filmy z festivalového výběru přivést za diváky. Ale stále cítíme, že tou klíčovou hodnotou karlovarského festivalu je atmosféra setkávání a sdíleného filmového zážitku, kdy se dokážeme společně radovat, dojímat, bát se. Věříme, že nyní opět nastává čas, kdy můžeme být spolu.“

Ve spolupráci s městem Karlovy Vary a zdejšími ubytovateli budou pro návštěvníky připraveny speciální pobytové balíčky.

Další informace k 54 ½ MFF Karlovy Vary na kviff.com.

-vb-


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.