nahoru

Poslouchám to v autě strašně nahlas, říká Roman Holý o nové desce Dua Lipa

Pavel Kučera 21. května 2020 • 10:00
Video se připravuje ...
Roman Holý hodnotí nové album Dua Lipa
• video: 
Pavel Kučera

Future Nostalgia je druhé album britské zpěvačky kosovsko-albánského původu, jejíž jméno je Dua Lipa. Sama říká, že na novince skládá poklonu svým vzorům, jako je tvorba Madonny z 80. let, zpěvačka Gwen Stefani, hudební génius Prince nebo britská skupina Moloko.

O stručné zhodnocení alba, na kterém se podíleli i slavní producenti jako Stuart Price nebo SG Lewis jsme požádali lídra J.A.R. a Monkey Business Romana Holého. „Mám to ve vozidle, strašně nahlas to poslouchám a docela mě to baví,” říká mimo jiné Holý o desce Future Nostalgia. Celou video recenzi si můžete poslechnout ve videu.

Gilotina je nová kulturní rubrika časopisu Reflex, v níž známe osobnosti prostřednictvím rozhovoru, který s nimi přes Skype vede publicista Pavel Kučera, hodnotí nové filmy, knihy a hudební alba. Na webu časopisu Reflex se bude objevovat s týdenní pravidelností.

Pavel KučeraZastavte drahotu s PREMIUM+


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.