nahoru

Dejte si panáka za novou českou hymnu

Milan Tesař9. srpna 2010 • 14:08
tonya graves
tonya graves
• foto: 
Reflex

Nová česká hymna má název "Čekej tiše" a zpívá ji Tonya Graves. Jak k tomu došlo, si přečtěte v nové epizodě seriálu ze zákulisí Koncertu pro Zeleného Raoula.

 

Tonya Graves – Čekej tiše

Když Tonya souhlasila s tím, že zazpívá šlágr Evy Olmerové s českým textem, tak jsem zneklidněl, že jsem si na něj nemohl zaboha vzpomenout. „Čekej tiše, až mraky měsíc rozpletou …,“ dál nevím, Tonyo. Tonya nechápala: „Nevíš? Vždyť jsi říkal, že by to měla být česká hymna.“

 

A tak jsme si o text nové české hymny zavolali na infolinku společnosti T-Mobile. Trapas jako kráva, ne tak vystoupení Tonyi – zpívala už potmě, déšť houstl a aranžmá pana Kučery bylo velice procítěné.

 

Na tohle si Eva musela dát v nebi panáka.

 

DVD s Koncertem pro Zeleného Raoula najdete ve čtvrtečním Reflexu.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější