Kdo zapálil Švédsko aneb Proč je třeba milovat politicky korektní zprávy | Reflex.cz
nahoru

Kdo zapálil Švédsko aneb Proč je třeba milovat politicky korektní zprávy

Marek Stoniš16. srpna 2018 • 11:30
Ve Švédsku shořelo v posledních dnech nejméně sto aut.
Ve Švédsku shořelo v posledních dnech nejméně sto aut.
• foto: 
ČTK

Psalo se a vysílalo v médiích: Mladíci zapálili v noci z neděle na pondělí v Göteborgu a dalších místech Švédska zhruba sto aut. Ani slovo o jejich původu. Média se odvážila maximálně trošku více identifikovat prostředí, odkud pocházeli – prý šlo o čtvrti s vysokou nezaměstnaností. Aha. Takže můžeme popustit uzdu fantazii a vybrat si z následujících sedmi možností.

1. Auta jako dopravní prostředek se znelíbila Klubu švédských pěších turistů, jehož členové si navlékli cestou z nedělní túry černé kukly a automobily, které čoudí, smrdí, zaneřáďují životní prostředí a občas na silnici přejedou nějakého švédského turistu, zapálili.

2. Auta zničili radikálové z Klubu mladých švédských buddhistů, protože všechna ta volva, BMW, audi, škody atd. považují za symbol západního kapitalismu.

Matěj Stropnický: Z deníčku zámeckého pána
Marek Stoniš 16. srpna 2018 • 00:18

Matěj Stropnický: Z deníčku zámeckého pána

3. Auta podpálil gang jejich majitelů, který tímto spáchal největší pojišťovací podvod ve švédských dějinách.

4. Auta shořela rukou švédské židovské menšiny, které vadí, že muslimští přistěhovalci pobírají více sociálních dávek než ona.

5. Na auta zaútočili mladí švédští křesťané cestou z nedělní mše, ve které je pastor vybízel ke zničení zhýralého Západu a jeho symbolů.

Bohumil Pečinka: Babišův kandidát Stuchlík aneb Byznys, který smrdí

6. Auta zapálili mladí švédští nezaměstnaní absolventi vysokých škol převážně technického směru. Doufají totiž, že zničením aut se zvýší poptávka po nových a švédské automobilky začnou hromadně nabírat nezaměstnané švédské absolventy technických univerzit.

7. Auta shořela, jako už mnohokráte předtím, po akci mladé přistěhovalecké generace. Je silná, arogantní, sebevědomá, stále početnější, nenávidí z hloubi duše i muslimské víry naši civilizaci (kromě jejích technických vymožeností, samozřejmě), cítí naši slabost a zbabělost se bránit proti agresi jejího typu. A zapalování aut je v jejím pojetí cosi jako dorostenecká forma džihádu.

Vyberte si. Ale v každém případě vítejte v politicky korektním světě.

Turecko jako vyděrač Západu a Evropa jako starověký Řím
Pavel P. Kopecký 13. srpna 2018 • 15:18

Turecko jako vyděrač Západu a Evropa jako starověký Řím

Miloš je zhroucený a oči v sloup. Nová Hutkova píseň o smrti Zemana je nechutná
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,000
29,270
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější