Komunisti na laně. Krok a bude po nich | Reflex.cz
nahoru

Komunisti na laně. Krok a bude po nich

Karel Steigerwald18. listopadu 2017 • 14:00
Komunisti na laně. Krok a bude po nich
foto: profimedia.cz

Komunisti podpoří Babišovu vlády i volbu babišovce předsedou sněmovny. Mají na to spojence Okamuru. To je klíčové rozhodnutí, které obrací komunistickou věrouku na ruby. Kdo je největším nepřítelem komunisty? Velkokapitál! Kdo další? Rasová autoritativní hnutí! Koho čeští komunisti podpoří u moci? Vládu jednoho z nejbohatších miliardářů republiky – Babiše! Co za to dostanou? Funkce! Spojenectví velkokapitálu a komunistů je nejnovější varianta politické strategie českého komunismu. Lenin s Marxem se musí v hrobech stavět na hlavu. Co zůstalo z marx-leninské ideologie? Už jen to slovo komunismus?

Koho ještě komunisti podpoří? Ohnivý bojovník proti všem cizincům, zejména rasově odlišným, a bojovník za autoritativní vládu Okamura. Kolik napsali komunističtí ideologové spisů o tom, že boje mezi národy, mezi rasami jsou vyvolávány imperialismem, který tak zastírá své světovládné touhy? Okamura je hlásnou troubou a sluhou arabského a českého velkokapitálu, který lid arabský i český rozeštvává. Copak to komunisti nevidí?

Bill Gates, jeden z nejbohatších lidí světa, postaví v Arizoně vlastní supermoderní…

Není to poprvé, kdy se komunistické hutí dopouštělo úchylek a upadalo do tenat velkoburžoazie. Filip a spol. by si měli v dějinách komunismu nastudovat, kde takové zrádné úchylky končily: na popravišti. Po vítězství komunismu u nás čekají přísné tresty i nynější vedení KSČM. Vždyť celá ta Filipova klika páchá právě největší zradu marxistického učení, jakou svět kdy viděl.

Reálný život je ovšem jiný. Komunistické učení už šlo dávno k čertu. Z jeho cárů lepí KSČM demagogii, která nevynese komunistický ráj, nýbrž vynáší prebendy a funkcičky pro dnešní komunistické předáky. Nyní se těsně blíží k vládní moci. To je neopatrné a věští to jejich zánik. Voliči komunistů jsou radikální a nechtějí, aby se vedení KSČM miliskovalo s vládou kapitálu. Chtějí komunistickou stranu ostrou jak Stalinův úsměv. KSČM leze na velmi tenké lano. Krok a bude po ní.

 

Vlak vyjel o dvacet vteřin dříve, japonský dopravce se omluvil cestujícím
Historik Blažek: Babiš s STB spolupracoval, je to historický fakt, měl kontrolní roli
Václav Klaus ml.: O vzniku Demokratického bloku jsme se dozvěděli esemeskou
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví
PREMIUM X Helmut Newton: Fotograf, před jehož objektivem ochotně zapózovala každá žena
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: V čem Češi vynikají? Obrana specifickým humorem a spotřeba alkoholu
PREMIUM X Karel Gott mit uns! Mistr jako zdroj inspirace a humoru...

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější