Horáčkův muž: Kdo necucá pyje, islamismus kryje! | Reflex.cz
nahoru

Horáčkův muž: Kdo necucá pyje, islamismus kryje!

Jiří X. Doležal18. července 2017 • 16:30
Jaroslav Cerman, Michal Horáček - ilustrační snímek.
Jaroslav Cerman, Michal Horáček - ilustrační snímek.
• foto: 
Facebook, Profimedia.cz

Nadcházející kampaň před prezidentskými volbami bude opravdu hustá. Už nyní, skoro rok před volbami, obvinil Horáčkův troll Cerman všechny odpůrce burkini z homosexuality. Kam to půjde dál v příštích měsících?

Příští rok bude prezidentská volba skutečným svátkem všech slušných lidí. Ti všichni jsou totiž nadšeni z kandidatury pana Michala Horáčka, známého bookmakera a textaře. Je to opravdu slušný člověk, to, že byl tak trochu vekslák, dávno odčinil textem k písni Levandulová. Pan Horáček je dokonce tak slušný, že spolupracuje i s občany z Brna, na které jiní kandidáti pohlížejí jako na občany druhé kategorie.

Pan Horáček jde proti tomuto diskriminačnímu trendu, a spolupracuje s panem Jaroslavem Cermanem, jednom z nejviditelnějších brněnských internetových trollů. Cerman dělá Horáčkovi Facebook. „Ano, facebookovou stránku s prezidentskou kandidaturou pana Horáčka skutečně začal dělat pan Cerman, spolupráce začala zkušebně před několika dny a zatím se zdá, že bude mít trvalejší podobu. V podstatě vše, co na ní vidíte, je práce pana Cermana," sdělil Aktuálně.cz Jiří Táborský z Horáčkova týmu.

Kauza burkini pokračuje, Číňanky se zahalují podobně jako muslimky. A všem je to úplně…

Zaujalo mne, že ten samý pan Cerman si 10. července ve 20:19 napsal na svou zeď: „Je roztomilé, pro kolik mužů je trvání na ženském odhaleném těle na koupališti tak zásadním krokem v obraně národa, tradice, Evropy a dalších legrací. Nojo, tak to má islám s tím odhalováním ženských těl těžké, no. Jestli ale zlostné trvání na bikinách je nějakým způsobem protiislámského boje, nabízím radu. Islám to má těžké i s homosexuály. Je naprosto zásadní, abyste orálně uspokojili všechny muže ve vašem okolí, milí národovci. Dokud ve vašem sousedství zbyde byť jen jeden jediný pyj, který nepoznal objetí vašich úst a laskání vašeho jazyka, přispíváte i vy k šíření ISLÁMSKÉHO TERORU. Mohli byste k tomu mít i nějaký slogan jako třeba: KDO NECUCÁ PYJE ISLÁMISMUS KRYJE! Je to tak přece fér. Když se ženy musí odhalovat, abyste je vybrali z položky TERORISTA a RADIKÁL, tak vy musíte taky něco.“

Facebook Jaroslava Cermana.

Když jsem si to přečetl, posedla mne ničím nekalená radost. Konečně kandidát, co má poradce, kteřý se nebojí a nazývají lidi s jinými názory, než má on, buzeranty. Spojil jsem se proto s panem Horáčkem, zda i on si myslí, že kdo je proti burkinám, je buzerant. Odpověděl, že nikoliv - ale rozhodně se od výroků pana Cermana nedistancoval. Takže nám pod líbivou maskou slušného a kultivovaného pouličního bookmakera vstřícného k imigraci vyrostl mezi prezidentskými kandidáty homofob jak stehno.

Což samozřejmě výrazně zvyšuje jeho šance stát se prezidentem, kandidáta, jehož štáb se obouvá do homosexuálů, budou přece volit všichni mentálně retardovaní z celé republiky! A že jich je! Takže gratuluji panu Horáčkovi k nové strategii, kterou jeho štáb zvolil.

Ale napadá mne: Jižní Moravu včetně Brna letos trápí extrémní sucha. Takže si pro případ, že by panu Cermanovi vyschnul mozek, dovolím panu Horáčkovi poradit další vtipné heslo. Uplatní je nejlépe v televizních debatách s ostatními prezidentskými kandidáty. Ostatní kandidáty by při jejich příchodu měl - aby souzněl s co největším počtem svých voličů - oslovit: „Vrzly dveře, vrzly v pantu, vstoupilo pět buzerantů!“. Pak ho prezidentský úřad nemine.

Zeman a Ovčáček nastražili protikandidátům mnoho pastí. Horáček už do nich spadl
Michal Horáček se prezentuje jako Pan Dokonalý. To je více než podezřelé

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
23,050
29,730
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější