Policejní prezident Tomáš Tuhý (na snímku s ministrem vnitra Milanem Chovancem) je prý podezřelý z úniku informací.

Policejní prezident Tomáš Tuhý (na snímku s ministrem vnitra Milanem Chovancem) je prý podezřelý z úniku informací. Zdroj: ČTK

Milan Chovanec a Tomáš Tuhý.
Do hlasování o "brexitu" už chybí jen poslední hodiny. Preference obou táborů jsou podle posledních průzkumů takřka vyrovnané.
Elton John.
Boris Johnson (uprostřed).
8
Fotogalerie

Potvrzeno! Brexit zařídili Tuhý s Chovancem!

Agentura TH Company, ze které čerpáme ty nejpikantnější informace, právě oznámila, kdo stojí za Brexitem. Od rána bylo jasné, že odchod Británie z EU není blesk z čistého nebe, že musí mít nějaký zákulisní důvod. My víme, jaký!

Všímavý čtenář medií si jistě všiml, že poslední dny, a v pátek nejvíce, se media plně soustředila na problematiku odchodu Velké Británie z EU. Zpráva ovládla všechna relevantní media včetně pornoserverů a jako zázrakem zmizely mediální úvahy o pozadí války policajtů a státních zástupců.

Když se podíváme na media kvantitativně,  tak zjistíme, že ANI JEDINÝ LIST neměl v pátek na titulu causu Šlachta - Komárek - Tuhý, potažmo Babiš - Chovanec. Je to náhoda? Podle informací TH company, které jsme právě obdrželi, to samozřejmě náhoda není, ale, jako obvykle, jde o spiknutí.

Překvapující je, že za tímto spiknutím, spiknutím Brexitu, nestojí Židé. Ale když se podíváme podrobněji, nacházíme ne židovskou, ale socanskou stopu! V naší vnitropolitické situaci je nyní naprosto klíčové, zda policii ovládne ministr Chovanec a vystřídá tak v kontrole tohoto nezávislého a nepolitického orgánu ministra Babiše. Sociální demokracie je pro Chovancovo vítězství schopna udělat cokoliv. A najednou - jako mávnutím kouzelného proutku - zmizí Šlachta z titulů deníků a všude je místo toho Brexit. Takže Chovanec s Tuhým budou moci provést svou hanebnou policejní reformu cíleně zaměřenou proti Babišovým policistům bez pozornosti medií a veřejnosti. Koincidence Brexitu a války policajtů proto nemůže být náhoda.

Vystoupení Británie z EU a výsledky britského referenda prostě zařídili Tuhý s Chovancem, aby mohli v tichosti a skrytě provádět v české policii své nekalé rejdy!