Brexit zařídili Tuhý s Chovancem, Šlachtagate je pryč | Reflex.cz
nahoru

Potvrzeno! Brexit zařídili Tuhý s Chovancem!

Jiří X. Doležal24. června 2016 • 16:25
Potvrzeno! Brexit zařídili Tuhý s Chovancem!
foto: ČTK

Agentura TH Company, ze které čerpáme ty nejpikantnější informace, právě oznámila, kdo stojí za Brexitem. Od rána bylo jasné, že odchod Británie z EU není blesk z čistého nebe, že musí mít nějaký zákulisní důvod. My víme, jaký!

Všímavý čtenář medií si jistě všiml, že poslední dny, a v pátek nejvíce, se media plně soustředila na problematiku odchodu Velké Británie z EU. Zpráva ovládla všechna relevantní media včetně pornoserverů a jako zázrakem zmizely mediální úvahy o pozadí války policajtů a státních zástupců.

Sociální komunikace v dnešní válce policajtů. Kdo víc fauluje?
Jiří X. Doležal 22. června 2016 • 16:54

Sociální komunikace v dnešní válce policajtů. Kdo víc fauluje?

Když se podíváme na media kvantitativně,  tak zjistíme, že ANI JEDINÝ LIST neměl v pátek na titulu causu Šlachta - Komárek - Tuhý, potažmo Babiš - Chovanec. Je to náhoda? Podle informací TH company, které jsme právě obdrželi, to samozřejmě náhoda není, ale, jako obvykle, jde o spiknutí.

Překvapující je, že za tímto spiknutím, spiknutím Brexitu, nestojí Židé. Ale když se podíváme podrobněji, nacházíme ne židovskou, ale socanskou stopu! V naší vnitropolitické situaci je nyní naprosto klíčové, zda policii ovládne ministr Chovanec a vystřídá tak v kontrole tohoto nezávislého a nepolitického orgánu ministra Babiše. Sociální demokracie je pro Chovancovo vítězství schopna udělat cokoliv. A najednou - jako mávnutím kouzelného proutku - zmizí Šlachta z titulů deníků a všude je místo toho Brexit. Takže Chovanec s Tuhým budou moci provést svou hanebnou policejní reformu cíleně zaměřenou proti Babišovým policistům bez pozornosti medií a veřejnosti. Koincidence Brexitu a války policajtů proto nemůže být náhoda.

Vystoupení Británie z EU a výsledky britského referenda prostě zařídili Tuhý s Chovancem, aby mohli v tichosti a skrytě provádět v české policii své nekalé rejdy!

Jiří Grygar: Mladší Britové mohou poděkovat těm starším, co jim to nadrobili

 

 
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Chytrý pan Brčko II: Jakou zanechá uhlíkovou stopu brčko dovážené z Číny?
PREMIUM X Bruce Springsteen: Rocker s typickým chraplákem, který se stal jedním se symbolů amerického patriotismu
PREMIUM X Řidičák na psy: Moderní lidé nevědí, jak se chovat ke psům, a tím je ničí
PREMIUM X Český Lev Borský: Radikální intelektuál pojmenoval civilizační problémy. Jejich rešení ho zahubilo
PREMIUM X Karel Schwarzenberg: Bojím se o naši budoucnost...

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější