nahoru

Televizní reklama: Jak je krásné nepomočit se!

Petr Holec 24. října 2011 • 10:33
Reklama
Reklama
• foto: 
Archív

Radě pro rozhlasové a televizní vysílání došla trpělivost s uřvaností reklam a budou je řešit politici. Ohledně reklam bychom měli řešit mnohem víc.Například to, kde je rozumná míra stupidity a nevkusu. Ano, samozřejmě vím, že nechat řešit cokoli politiky je jako dát dospívajícími synovi basu piv a klíčky od auta. Žijeme ale v demokracii a takhle nějak to v Řecku kdysi vymysleli, i když se to dnes už nezdá.

 

Jenže reklamy, skvělý obor založený na lži, nejsou poslední dobou jen tradičně stupidní, ale i totálně nevkusné. V podstatě se stalo trestem i hanbou být dospělou ženou či mužem a sedět u televize. A nedejbůh, abyste ještě měli děti, které se v TV musí nonstop dívat na stupidní děti a protože ještě nemají rozum jako někteří z nás, myslí si, že takhle fakt mají vypadat děti.

 

Začnu za ženy, jak je dnes v módě. Vsadím se, že stejně jako my muži určitě milují všechny ty nádherné reklamy na vložky, které k nim tak upřímně promlouvají o úniku moče a jiných příjemných věcí. Mít menstruaci je dnes vlastně tak fantastické!!!

 

 

Každá žena si musí přát, aby ji měla. A co teprve když si může dovolit luxusní řadu vložek (nekecám, viděl jsem na ně reklamu), tedy něco jako když má muž v garáži ferrari! Život je pak tak krásně luxusní a ještě bezúnikový!

 

Což mě vede k nám mužům. Až donedávna jsem si myslel, jak je svět nefér: ženy mají vložky a menstruaci, my máme vodku a čtyřbřitové žiletky. Jenže pak se objevil Marek Vašut, jestli si ho ještě pamatujete coby začínajícího herce, a všichni ti jemu podobní staří mladí chlápci, co se málem pomočí i na rande. A ti nám začali říkat: i ty se můžeš nejen před ženou pomočit, jestli si rychle nedáš naši drahou medicínu na prostatu. Hmmmm! Mít prostatu je boží dar.

 

 

Možná bychom měli i pro  reklamu zavést něco jako povinnost být na veřejnosti aspoň minimálně oblečen. Nemusíme sice městy chodit – zatím - zahalení jako muslimové, taky ale nesmíme ostatní strašit svou nahotou. Protože co se obvykle líbí nám doma před zrcadlem, může ostatní přivést do nemocnice se selháním srdce. A stejně tak s reklamou. Protože jestli to takhle půjde dál, začnou si naši velectění divadelní herci už brzy před kamerou utírat zadky navoněným toaletním papírem.Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější