nahoru

Karel Steigerwald: Já jsem sen hrbatých duší. Volte mě, bude mi líp

Karel Steigerwald 20. června 2022 • 12:00
Video se připravuje ...
Reflexe Kalouska a Stoniše 60: Můžeme si být jisti, že České republice dělal premiéra člověk, který byl udavačem
• video: 
Reflex.cz

Když to půjde dobře (rozuměj špatně), vládnout v zemi po volbách budou zástupci důchodců a lidí se základním vzděláním. Tak praví průzkumy preferencí. Lid zvolí prezidentem souzeného a v době voleb možná už i potrestaného Babiše. V čele státu by tak stanul soudem potrestaný agent StB.

Za třicet let českého státu jsme zažili už mnoho bizarností, které se často vydávaly za rozvoj demokracie. Příkladem za všechny je poslanec Rath ve vazbě, pobírající stále peněžní požitky, náležející poslancům na svobodě. Ale mít prezidentem agenta StB, komunistu souzeného za hospodářské delikty, to tu ještě nebylo, leč být může. O existenci České republiky by se asi tím pádem dozvěděl každý občan planety. Ale možná by se tomu svět tolik nesmál. Copak kdekdo nepředstírá, že Putin, obyčejný hrdlořez, je normálním prezidentem Ruska? Důvodem toho předstírání je fakt, že má jaderné bomby, kterých se planeta bojí. Může proto přepadat jiné státy.

Být Babiš Rus…

Premium

Přečtěte si článek s předplatným Premium Plus

Získejte neomezený přístup na devět různých služeb včetně Reflex.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější