nahoru

Zvířata jsou strašná prasata: Delfíni znásilňují, chobotnice si trhají penisy a dikobrazi na sebe močí

Jan Studnička, Tereza 21. listopadu 2022 • 18:00
Video se připravuje ...
Hodina dějepichu 40
• video: 
Reflex.cz

Co to byla “oplodňovací bedna”, jak se včela může stát královnou a jakou úžasnou superschopnost má slepice? To všechno se dozvíte v dnešním speciálním díle Hodiny dějepichu, který se věnuje zvířecímu sexu. Jakože… sexu mezi zvířaty, ne tomu, co děláte, když má pan manžel narozeniny. 

Stará anekdota vyprávějící o otci, jenž má synovi vysvětlit, jak se rodí děti, popisuje, jak hlava rodiny pustí dítěti tvrdé porno a pak lakonicky dodá: “Takhle nějak to dělaj motýli.” V nejnovějším díle našeho podcastu o historii sexu, sexuality a erotiky, v Hodině dějepichu budeme dělat něco podobného. Podíváme se na to, jak to dělají zvířátka. 

Přesvědčíte se o tom, že zvířata jsou ve skutečnosti strašná… prasata. Dozvíte se, jak přesně delfíni znásilňují delfínice, proč to nechcete dělat “na chobotnici”, co je nejteplejší zvíře pod sluncem a jak by měla vypadat další animovaná pohádka od Pixaru.

Jan Studnička, TerezaPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.