nahoru

Nejneobvyklejší ubytování na světě: Ve věži Velké čínské zdi, jen pro 2 lidi, jen na 4 noci a opakovat se to už nebude

Daniel Baret 3. srpna 2018 • 14:20
Video se připravuje ...
Airbnb nabízí nocleh na Velké čínské zdi
• video: 
Facebook.com

Společnost Airbnb připravila pro své zákazníky podle všeho nejneobvyklejší nabídku, jakou si můžete představit. Zatím se totiž počítá s tím, že se už nikdy nemusí opakovat. Pro výherce připravila luxusní pokoj v jedné ze strážných věží Velké čínské zdi na místě zvaném Jen-čching nedaleko Pekingu. Přihlášky mohou být zasílány do 11:59 hodin čínského času 11. srpna. Vítězná dvojice si užije výhru od 4. do 8. září. Můžete to zkusit i vy.

Protože Velká čínská zeď je národní památkou akce Airbnb je pouze jednorázová a byla připravena společně s čínskými historiky a designéry. Pokoj na zdi bude velmi luxusně vybavený a spát se bude pod otevřeným nebem. K dispozici bude i koupelna. Podmínky ale stanovují, že hosté nesmí pouštět během svého pobytu hlasitou hudbu, či v místnosti skákat a jakkoli poškozovat vzácnou památku.

Nabídka je určena pro dvojici a pouze na 4 noci. V průběhu pobytu dostanou návštěvníci gurmánskou večeři, podniknou výlet při východě slunce a dostanou i odborný výklad o historii Velké čínské zdi. Budou se moci učit také techniky tradiční kaligrafie a dalších uměleckých čínských činností. Na této adrese se můžete přihlásit i vy.

„Je pro nás ctí spolupracovat s historiky a památkáři na tomto projektu, který má představit toto místo jedinečným způsobem. Můžete to zažít jen jednou za život,“ řekl podle webu MailOnline Nathan Blecharczyk, šéf společnosti Airbnb China.

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.