Nejneobvyklejší ubytování na světě: Ve věži Velké čínské zdi, jen pro 2 lidi, jen na 4 noci a opakovat se to už nebude | Reflex.cz
nahoru

Nejneobvyklejší ubytování na světě: Ve věži Velké čínské zdi, jen pro 2 lidi, jen na 4 noci a opakovat se to už nebude

Daniel Baret3. srpna 2018 • 14:20

Společnost Airbnb připravila pro své zákazníky podle všeho nejneobvyklejší nabídku, jakou si můžete představit. Zatím se totiž počítá s tím, že se už nikdy nemusí opakovat. Pro výherce připravila luxusní pokoj v jedné ze strážných věží Velké čínské zdi na místě zvaném Jen-čching nedaleko Pekingu. Přihlášky mohou být zasílány do 11:59 hodin čínského času 11. srpna. Vítězná dvojice si užije výhru od 4. do 8. září. Můžete to zkusit i vy.

Protože Velká čínská zeď je národní památkou akce Airbnb je pouze jednorázová a byla připravena společně s čínskými historiky a designéry. Pokoj na zdi bude velmi luxusně vybavený a spát se bude pod otevřeným nebem. K dispozici bude i koupelna. Podmínky ale stanovují, že hosté nesmí pouštět během svého pobytu hlasitou hudbu, či v místnosti skákat a jakkoli poškozovat vzácnou památku.

Maharádžův expres: Luxusní podívaná i neotřelý zážitek. Podívejte se na indickou…

Nabídka je určena pro dvojici a pouze na 4 noci. V průběhu pobytu dostanou návštěvníci gurmánskou večeři, podniknou výlet při východě slunce a dostanou i odborný výklad o historii Velké čínské zdi. Budou se moci učit také techniky tradiční kaligrafie a dalších uměleckých čínských činností. Na této adrese se můžete přihlásit i vy.

Děs z hlubin oceánu: Až uvidíte tyhle snímky, tak možná už do moře nikdy nevkročíte

„Je pro nás ctí spolupracovat s historiky a památkáři na tomto projektu, který má představit toto místo jedinečným způsobem. Můžete to zažít jen jednou za život,“ řekl podle webu MailOnline Nathan Blecharczyk, šéf společnosti Airbnb China.

Trápí vás vedra v Česku? Podívejte se, jak vypadá skutečná ruská zima a třeba vás to …
Miss Írán: Těžko uvěřit, ale i v této zemi kdysi probíhaly soutěže o nejkrásnější…

Daniel BaretVybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne
PREMIUM X Nejmladší z „chvilkařů“: Kdo je Kryštof Zapletal, jeden z hlavních organizátorů demonstrace na Letné?
PREMIUM X Vztyčení majáku: Památník Tomáše Bati ve Zlíně se znovu probudil k životu
PREMIUM X Sylvester Stallone: Hvězda, která překonala životní peklo a nikdy nepřestala rozdávat rány

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější