Angelina Jolie v šestnácti letech.

Angelina Jolie v šestnácti letech. Zdroj: vintage.es

Angelina Jolie v šestnácti letech.
Angelina Jolie v šestnácti letech.
Angelina Jolie v šestnácti letech.
Angelina Jolie v šestnácti letech.
20
Fotogalerie

Zapomenuté snímky Angeliny Jolie z doby, kdy se rozhodovala mezi dráhou herečky a modelky

Angelina Jolie Pitt, narozená jako Angelina  Jolie Voight, žena, kterou netřeba příliš představovat. Rodačka z Los Angeles vyrůstající ve známé americké umělecké rodině, kdy oba její rodiče byli herci, získala svoji první malou roli již v sedmi letech. Bylo to ve filmu Lookin' to Get Out (1982), kde hrál také její otec Jon Voight, který byl zároveň spoluautorem scénáře. Od té doby její hvězda již jen stoupala strmě vzhůru a dnes ji zná celý svět.

Angelina je známá nejen pro svoji hereckou kariéru, ale také pro svoji humanitární činnost. Ona sama tvrdí, že si poprvé osobně uvědomila rozsah světové humanitární krize během natáčení filmu Lara Croft – Tomb Raider v roce 2001 v Kambodži. Od té doby absolvovala četné humanitární mise po celém světě. Setkala se s uprchlíky a vyslídlenci ve více než 30 zemích světa.

Na fotkách, které můžete vidět v naší galerii, je však teprve šestnáctiletá Angelina, která se rozhodovala mezi dráhou herečky a modelky. Série snímků ve spodním prádle focená známým fotografem celebrit Seanem McCallem upadla v zapomnění, a to až do nedávna, kdy se snímky objevily na internetu.

Podívejte se na ně v naší galerii: