nahoru

Sex, drogy a nespoutaná zábava: Unikátní pohled do zákulisí čínských nočních podniků

pos 6. května 2020 • 08:30
Sex, drogy a nespoutaná zábava: Unikátní pohled do zákulisí čínských nočních podniků
foto: Flickr

Ukrajinec Sergej Melničenko se v roce 2015 přestěhoval do Hongkongu, kde se začal živit jako model a tanečník. Tato práce ho zavedla i do jednoho z nočních klubů, kde objevil svět, o kterém do té doby ani netušil, že existuje. Zároveň ho tato zkušenost proměnila i ve fotografa.

„Náš klub byl vlastně velký bar s pódiem. Nechodilo se sem tancovat, lidé spíš chodili za zábavou a mnoho z nich i za sexem,“ popisuje Melničenko podnik, v kterém pracoval. V jeho zákulisí však svým vlastním životem žije úplně jiný svět, než ten, který vidí běžní návštěvníci na jevišti.

V šatnách se převlékají transvestiti, po chodbách se v nočních hodinách potulují opilé účinkující. Do zákulisí smí i zvláštní hosté, kteří jsou ochotni si připlatit a kteří bývají často také zjevně společensky unaveni. Dívky zde samozřejmě nabízí i sex a to někdy v poměrně neobvyklých podobách, například ve vaně plné alkoholu.

Během svého působení v tomto undergroundu noční zábavy nafotil Melničenko sérii, kterou nazval „Za scénou“ a která detailně dokumentuje způsob noční zábavy v některých čínských klubech. Podívejte se do galerie:

pos
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.