Kocouři a koťátka. Na čem frčí klu-čičí svět instagramu | Reflex.cz
nahoru

Kocouři a koťátka. Na čem frčí klu-čičí svět instagramu

tsch10. února 2016 • 14:31
Kocouři a koťátka. Na čem frčí klu-čičí svět instagramu
foto: instagram

Instagram válcuje svět. To už víme. Není to ale jen o individuálních osobnostech. Čím dál tím více frčí stránky, které sdružují nějaký oblíbený fenomén. Holky takový, makový, tetovaný nebo třeba ty červenovlasý, modelky. Kluci jakbysmet. Jedním z klasických trháků je spojení kafe, jídla, psů nebo aut a pěkných kluků. Pokud máte pocit, že to je až dost, vyvedu vás z omylu. Dámy se budou patrně tetelit, pánové si nejspíš zaťukají na čelo (případně půjdou sehnat rychle nějaké to kotě). Spojení sexy mužů a něžných koťátek. Možná je to sladký až moc, ale je to tak. Statisíce lajků vám to dosvědčí. Vzhůru do galerie!

Dlouhonohé čičiny. Když kočce dáte slušivé punčocháče

Místo smrti dobrodružství, kocouři si užívají turistiku

Nový vynález Japonců: vůně kočky ve spreji
tsch 11. ledna 2016 • 16:29

Nový vynález Japonců: vůně kočky ve spreji

tsch


Klíčová slova: fotogalerie, muži, kočky, instagram


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější