nahoru

Útulek nabízí psy a kočky pomocí pasových fotografií

bar9. září 2015 • 15:00
Útulek nabízí psy a kočky pomocí pasových fotografií
foto: fotonaut.cz/cs/pribehy

Chcete mě? Tak se dají přeložit pohledy psů a koček z útulku pro opuštěná zvířata Naděje pro čtyři packy ve středočeských Opreticích. Jeho provozovatelé vymysleli originální kampaň pro hledání nových majitelů – přivezli fotobudku a opuštěným mazlíčkům udělali pasové fotografie.

Podle oficiální statistiky se v útulcích v České republice nachází asi 11,5 tisíce zvířat. Opretický útulek se spojil s firmou Fotonaut, která  budky provozuje, a zkouší, jestli potenciální majitele psů a koček osloví alespoň jejich rozpustilé fotografie.

Prohlédněte si je ve fotogalerii a třeba si vyberete. Dá jen těžko odolat.

bar

Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější